Kontakt

ARGOS ELEKTRO, a. s.

Praha 10, Tiskařská 257/10, Malešice, 108 00
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 22394
tel :  553 732 990

Infolinka: 800 33 33 80 - centrální sklad Ostrava
E-mail: argos@argos.cz
E-mail pro zasílaní faktur: fakturace@argos.cz
IČO :  25387952
DIČ :  CZ699000797
ID datové schránky :  473cvwu

banka: Česká spořitelna
SWIFT: GIBACZPX

EUR účet: 1708843243/0800
IBAN: CZ09 0800 0000 0017 0884 3243

CZK účet: 1841719399/0800
IBAN: CZ56 0800 0000 0018 4171 9399

banka: ČSOB
SWIFT: CEKOCZPPX

EUR účet: 117867433/0300
IBAN: CZ74 0300 0000 0001 1786 7433


Pobočka
Adresa
Telefon
GPS
Otevírací doba

Mapa poboček Brno Praha Pardubice Jeseník Krnov Opava Ostrava - centrální sklad Karviná Nový Jičín Havlíčkův Brod Hodonín Frýdek-Místek Třinec Uherské Hradiště Havířov Pelhřimov

kliknutím na pobočku zobrazíte kontaktní údaje


Ostrava - centrální sklad

Na Náhonu 1165/17
702 00 Ostrava-Přívoz
tel: -
fax: 596 134 562

Infolinka: 800 33 33 80

GPS:
49°51'39.387"N, 18°16'6.332"E - Mapa


Otevírací doba:

Po-Pá 6:00 – 15:30

Vedení společnosti

Ing. Milan Srb ředitel společnosti srb@argos.cz .
Ing. Petr Melecký finanční ředitel melecky@argos.cz +420724075385
Ing. Roman Krymlák ředitel nákupu a marketingu
produktový manažer pro KOVOBLESK, GPH, KLAUKE
krymlak@argos.cz +420602502951
Ing. Daniel Makara obchodní ředitel
ředitel pro Moravskoslezský kraj
makara@argos.cz +420702057904
Ing. Martin Pačka ekonom skladů
vedoucí pobočky Ostrava
packa@argos.cz +420727909142

Kontaktní osoby

>
Lucie Šrámková vedoucí logistiky sramkova@argos.cz +420724173668
Ing. Roman Šalman produktový manažer - kabely salman@argos.cz +420602232398
Miroslav Niedermeier produktový manažer - kabely niedermeier@argos.cz +420606725357
Lukáš Hanzel produktový manažer - kabely hanzel@argos.cz +420602208172
Ing. Zbyněk Polcar produktový manažer - kabely polcar@argos.cz +420724255767
Kristýna Alli asistentka PM / kabely kristyna.alli@argos.cz +420702277882
Zdeněk Komárek produktový manažer - světelná technika komarek@argos.cz +420602366826
Tomáš Koželuh produktový manažer - instalační přístroje,
rozvaděčová technika, výroba rozvaděčů
kozeluh@argos.cz +420724935865
Lukáš Krpec produktový manažer - instalační přístroje,
plastové kabelové trasy
krpec@argos.cz +420725486187
Pavlína Štěpánová produktový manažer - elektroinstalační materiál stepanova@argos.cz +420606714354
Zdeněk Beneš produktový manažer, segment energetika benes@argos.cz +420602580502
Zbyněk Kuchař produktový manažer kuchar@argos.cz +420702178963
Josef Holub produktový manažer, slaboproud holub@argos.cz +420725963194
Ing. Milan Lichý světelný technik lichy@argos.cz +420606081682
Ing. Jiří Poláček obchodní zástupce polacek@argos.cz +420725725717
Martin Kuptik obchodní zástupce kuptik@argos.cz +420601090795
Lenka Janošová (Blahutová) obchodní zástupce janosova@argos.cz +420727822994
Milan Jati obchodní zástupce jati@argos.cz +420702036071
Martin Klemens obchodní zástupce klemens@argos.cz +420601563606
Matěj Heczko obchodní referent heczkomatej@argos.cz +420702249743
Miroslav Gacek manažer pro klíčové zákazníky gacek@argos.cz +420722185166
Ladislava Nadkanská příjem zboží nadkanska@argos.cz
Petra Sťahelová referent stahelova@argos.cz
Šárka Halatová referent halatova@argos.cz +420725053644
Kateřina Pardubická nabídky, administrace pardubicka@argos.cz +420724335507
Matěj Vošvrda nabídky, administrace vosvrda@argos.cz +420800333380
Eva Sliwková odbyt, fakturace sliwkova@argos.cz
Jiřina Pitříková fakturace pitrikova@argos.cz +420607001556
Natálie Ptáková odbyt, fakturace ptakova@argos.cz +420702267798
Veronika Sukáčová odbyt, fakturace sukacova@argos.cz +420702267798
Jana Piskalová fakturace, obchod-drobný materiál piskalova@argos.cz +420702267624
Ivana Ullspergerova evidence vratných obalů ullspergerova@argos.cz +420702267950
Michal Schlossarek administrátor IT
správa IS myWAC
schlossarek@argos.cz +420601395553
Ing. Marek Smolka administrátor IT
správa HW/SW
smolka@argos.cz +420725561743

Opava

U Cukrovaru 1548/14
747 05 Opava
tel: 702 267 302

GPS: 49°56'52.22"N, 17°54'7.825"E - Mapa


Otevírací doba:

Po-Pá 6:00 – 15:30

Kontaktní osoby

Mgr. Iveta Bednářová Vedoucí manažer pobočky Opava
Oblastní manažer
bednarova@argos.cz +420603417066
Jan Ferenz manažer obchodu - instalační materiál ferenz@argos.cz +420724131047
Martin Daněk manažer obchodu - kabely danek@argos.cz +420602593969
Roman Žídek manažer obchodu - svítidla zidek@argos.cz +420724505131
Vladimír Kalužík manažer obchodu - svítidla vlk@argos.cz +420606725356
Ing. Petr Melecký finanční ředitel melecky@argos.cz +420724075385
Monika Škývarová účetní skyvarova@argos.cz +420602720067, +420702253947
Veronika Šalmanová, DiS účetní salmanova@argos.cz +420602720067, +420702253947
Kateřina Ševčíková účetní sevcikova@argos.cz +420602720067, +420702253947
Hana Furchová účetní furchova@argos.cz +420602720067, +420702253947
Michaela Dastíková účetní dastikova@argos.cz +420725963094
Ing. Pavel Vaněk ekonom, HR specialista vanekp@argos.cz +420725772814
Dagmar Jamborová odbyt, fakturace jamborova@argos.cz +420702267302
Karin Žáková odbyt, fakturace zakova@argos.cz +420702267302
Eva Volná administrativní pracovnice volna@argos.cz +420702253992

Nový Jičín

Beskydská 574
741 01 Nový Jičín-Žilina
tel: 724 735 760
GPS: 49°35'19.540"N, 18°1'43.960"E - Mapa



Otevírací doba:

Po 6:30 – 16:00
Út 6:30 – 15:30
St 6:30 – 16:00
Čt 6:30 – 15:30
Pá 6:30 – 16:00

Kontaktní osoby

Martin Kott vedoucí pobočky kott@argos.cz + 420606692087
Pavlína Kottova fakturace a příjem zboží kottova@argos.cz + 420602739731
Daniel Brynecky objednávky a cenové nabídky brynecky@argos.cz + 420724735760

Krnov

Petrovická 61
794 01 Krnov
tel: -
GPS: 50°5'41.043"N, 17°41'53.002"E - Mapa


Otevírací doba:

Po-Pá 6:30 – 16:00


Kontaktní osoby

Vilém Hlavsa vedoucí pobočky hlavsa@argos.cz + 420606602893
Jan Rožanski manažer obchodu rozanski@argos.cz + 420602482633
Jakub Pavlíček objednávky pavlicek@argos.cz +420602720095

Praha

Víděňská 182
252 42 Vestec
tel: -
fax: 244 401 104
GPS: 49°58'56.470"N, 14°29'40.838"E - Mapa


Otevírací doba:

Po-Pá 6:45 – 15:15

Kontaktní osoby

Ing. Alena Čírtková ředitelka pobočky
ředitelka regionu
cirtkova@argos.cz +420602168523
Martin Vaněk zástupce ředitelky vanek@argos.cz +420602763598
Radek Šiňor referent nákupu a logistiky sinor@argos.cz +420724919500
Jiří Pekárek obchodní manažer pekarek@argos.cz +420724919501
Jan Bareš obchodní manažer bares@argos.cz +420702168678
David Oktábec obchodní manažer oktabec@argos.cz +420725571185
Tomáš Závorka obchodní manažer zavorka@argos.cz + 420725131659
Zuzana Novotná asistentka obchodu novotna@argos.cz
Jana Pálková příjem palkova@argos.cz
Marcela Volkánová fakturace volkanova@argos.cz

Pardubice

Dražkovice 187
533 33 Pardubice - Dražkovice
tel:
fax: 466 301 858
GPS: 49°59´50.510"N 15°46´01.657"E - Mapa


Otevírací doba:

Po-Pá 6:00 – 15:30


Kontaktní osoby

Roman Vašíček vedoucí pobočky vasicek@argos.cz +420602230576
Petr Dlask manažer obchodu dlask@argos.cz +420606790130
Petr Schletter manažer obchodu schletter@argos.cz +420724055110
Luboš Komárek manažer obchodu komarekl@argos.cz +420724707408
Michal Borovička manažer obchodu borovicka@argos.cz +420607769133
Petr Škoda manažer obchodu skoda@argos.cz +420 724 593 943
Vlasta Krpatová obchodní referent krpatova@argos.cz +420724575589
Vlastimil Dubec manager prodeje dubec@argos.cz +420 725 306 805
Zdeněk Vejdělek cenové nabídky vejdelek@argos.cz +420737273881
Radka Šrůtková fakturace srutkova@argos.cz
Kateřina Horáčková fakturace a příjem horackova@argos.cz

Jeseník

Tovární 1358
790 01 Jeseník
GPS: 50°14'2.831"N, 17°12'16.932"E - Mapa


Otevírací doba:

Po-Pá 6:30 – 15:30


Kontaktní osoby

Roman Salva vedoucí pobočky salva@argos.cz + 420602353193
František Mrázek manažer obchodu mrazek@argos.cz + 420725747038

Havlíčkův Brod

Jihlavská 92
580 01, Havlíčkův Brod
tel: 727 866 182
GPS: 49°36'4.346"N, 15°34'45.105"E - Mapa


Otevírací doba:

Po-Pá 7:00 – 16:00
So 8:00 – 12:00


Kontaktní osoby

Jan Pešek vedoucí pobočky pesek@argos.cz + 420 721 508 508
Tomáš Němec manažer obchodu nemect@argos.cz + 420 727 866 182
Jiří Sulík manažer prodeje sulik@argos.cz + 420 727 858 176
Stanislava Losenická Šmídová odbyt, fakturace, sklad smidova@argos.cz +420 722 457 537

Havířov

Studentská 1554/1
73601, Havířov
tel: 702 267 622



Otevírací doba:

Po-Pá 6:30 – 15:00

Kontaktní osoby

Vojtěch Kořenek vedoucí pobočky vojtech.korenek@argos.cz + 420 606 368 297
Martin Kořenek obchodní manažer martin.korenek@argos.cz + 420 608 627 721
Tomáš Kořenek obchodní manažer tomas.korenek@argos.cz + 420 702 237 026
Jakub Kořenek obchodní manažer jakub.korenek@argos.cz + 420 702 237 195
Jitka Steffková fakturace steffkova@argos.cz

Karviná

Svatopluka Čecha 27/640
733 01 Karviná
tel: -
GPS: 49°51'29.052"N, 18°31'57.371"E - Mapa


Otevírací doba:

Po-Pá 7:00 – 15:30


Kontaktní osoby

Petr Sztrnadel vedoucí pobočky sztrnadel@argos.cz + 420731525234
Mgr. Pavel Chytra manažer obchodu chytra@argos.cz +420607690253
Jakub Kubiš referent obchodu kubis@argos.cz +420702267578
Petra Polcarová fakturace, příjem polcarova@argos.cz

Hodonín

Brněnská 3033/40
695 01 Hodonín
tel: + 420606082951
GPS: 48.8709606°N, 17.1170069°E - Mapa


Otevírací doba:

Po-Pá 7:00 – 16:00


Kontaktní osoby

Ladislav Bohunský vedoucí pobočky bohunsky@argos.cz + 420606082951
Bohuslav Nahodil obchodní manažer nahodil@argos.cz + 420606081715
Holečková Eliška referent obchodu holeckova@argos.cz +420 702 118 650
Bohunská Blanka referent obchodu bohunska@argos.cz +420 702 118 650
Starý Rostislav obchodní manažer stary@argos.cz +420 601 352 964
Mařík Karel obchodní manažer marik@argos.cz +420 601 374 919

Plzeň


Studentská 55a
323 00 Plzeň
tel: 373 323 656
tel: 724 428 307


Otevírací doba:
Po-Pá 7:00 – 16:00


Kontaktní osoby:

Oldřich Bihary vedoucí pobočky bihary@argos.cz 724 428 307
Magdaléna Fairaisová fakturace fairaislova@argos.cz 373 323 656, 702 118 650

Frýdek-Místek


Na poříčí 3241
738 01 Frýdek-Místek
tel: 601 574 535



Otevírací doba:
Po-Pá 7:00 – 15:30


Kontaktní osoby:

David Kmošťák vedoucí pobočky kmostak@argos.cz +420 601 574 535
Martin Szeman obchodní zástupce szeman@argos.cz +420 725 437 790
Lucie Lišková obchodní referent liskoval@argos.cz +420 607 099 084

Třinec


Ke Stadionu 83
739 61 Třinec – Staré Město
tel: 725 567 625



Otevírací doba:
Po-Pá 6:30 – 15:00


Kontaktní osoby:

Ivo Chýlek vedoucí pobočky chylek@argos.cz +420 725 567 625
Roman Heczko obchodní zástupce roman.heczko@argos.cz +420 725 566 822
Otto Lanc obchodní zástupce lanc@argos.cz +420 725 567 492
Veronika Hluchníková příjem a fakturace veronika.hluchnikova@argos.cz +420 702 023 051
email pro faktury fakturytrinec@argos.cz

Uherské Hradiště

Průmyslová 1152
686 01 Uherské Hradiště
tel: 777 777 330


Otevírací doba:

Po-Pá 7:16


Kontaktní osoby

František Dufka vedoucí pobočky dufka@argos.cz 777 777 332
Petr Horňák obchodní referent hornak@argos.cz 777 777 330
Pavlína Knapová obchodní referent knapova@argos.cz 728 547 468
Michal Plšek obchodní manažer plsek@argos.cz 702 221 502

Pelhřimov

U Argostroje 920
391 01 Pelhřimov
tel: 601 367 862


Otevírací doba:

Po-Pá 6:30 - 15:30


Kontaktní osoby

Petr Kotalík vedoucí pobočky kotalik@argos.cz +420 601 367 862
Petra Třeská obchodní manažer treska@argos.cz +420 702 220 241
Lenka Budínová referent obchodu budinova@argos.cz +420 727 866 183

Brno

Masná 528/7g
602 00 Brno
tel: -
GPS: 49°11'5.338"N, 16°37'37.689"E - Mapa


Otevírací doba:

Po-Pá 6:00 – 15:30


Kontaktní osoby

Jindřich Zahradníček Vedoucí pobočky, VIP zákazníci zahradnicek@argos.cz +420725131861
Martin Břoušek obchodní manažer, nabídky brousek@argos.cz
Dalibor Jasiok obchodní manažer jasiok@argos.cz +420601394887
Michal Vitula obchodní manažer vitula@argos.cz +420702254013
Táňa Sedláková příjem, fakturace sedlakova@argos.cz +420548212216

Napište nám





Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost ARGOS ELEKTRO, a.s., IČ: 253 87 952, se sídlem Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky.